Kutató vegyész I.

Munkatársunk az SZTE Greennovation Center tagja lesz, ahol innovatív katalitikus és elektrolizáló technológiákkal kapcsolatos kutatás-fejlesztési projektekben fog részt venni.

Főbb feladatai:

  • Gázdiffúziós rétegek és membránelektród-együttesek előállítása és jellemzése
  • Elektrokémiai cellák összeszerelése és tesztelése
  • A képződő termékek detektálása műszeres analitikai módszerekkel
  • A csoportvezető irányítása mellett új tesztprotokollok kidolgozása
  • Az elvégzett tesztek eredményeinek kiértékelése a csoportvezető útmutatása alapján

Elvárások:

  • Kémia BSc vagy Vegyész MSc, vagy hasonló végzettség
  • MS Office és Excel/Origin ismeret
  • Aktív, angol nyelvtudás írásban és szóban (napi munkavégzéshez) – államilag elismert nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazoltan
  • Precizitás, stressz-tűrés, kreativitás, problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi szinten is versenyképes csapatban
  • Érdekes, változatos feladatok; fiatal lendületes csapat
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye: Szeged.
Foglalkoztatás típusa: teljes munkaidős munkaviszony; határozott idejű (1 év), mely többször hosszabbítható.
Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát a szucs.petra@szte.hu e-mail címre küldje meg.