Mechatronikai mérnök

Munkatársunk az SZTE Greennovation Center tagja lesz, ahol innovatív katalitikus és elektrolizáló technológiákkal kapcsolatos kutatás-fejlesztési projektekben fog részt venni.

Főbb feladatai:

  • Elektrokémiai cellák és katalitikus reaktorok gépészeti tervezése, optimalizálása
  • Méretnövelt elektrokémiai cellák tesztelési és működési környezetének fejlesztése
  • Elektrolizáló rendszerek megújuló energiaforrásokhoz való integrációjának támogatása
  • Kapcsolattartás az ipari partnerekkel
  • Új tesztprotokollok és irányítástechnológia kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Az elvégzett tesztek eredményeinek kiértékelése a projektvezető útmutatása alapján
  • Pontos jegyzőkönyv-vezetés kapcsolódó dokumentációknak megfelelően
  • Jelentések készítése magyar és angol nyelven

Elvárások:

  • Mechatronikai mérnök/Gépészmérnök BSc vagy MSc végzettség
  • Gázrendszerek, nyomástartó edények terén szerzett tapasztalat előny
  • Fluid-dinamikai tapasztalat előny
  • 3D modellezésben és tervezésben szerzett tapasztalat (pl. SolidWorks, CAD, etc.)
  • MS Office és Excel/Origin ismeret
  • Aktív, angol nyelvtudás írásban és szóban (napi munkavégzéshez) – államilag elismert nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazoltan
  • Precizitás, stressz-tűrés, kreativitás
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi szinten is versenyképes csapatban
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatás
  • Fiatal lendületes csapat

Munkavégzés helye: Szeged.
Foglalkoztatás típusa: teljes munkaidős munkaviszony; határozott idejű (1 év), mely többször hosszabbítható.
Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát a szucs.petra@szte.hu e-mail címre küldje meg!