Technológiai elemző

Munkatársunk az SZTE Greennovation Center tagja lesz, kutatás-fejlesztési projektekben fog részt venni fókuszálva a globális klímaváltozással járó problémák megoldására. Ezen K+F+I projektek részben közvetlen Európai Uniós, részben hazai támogatásból valósulnak meg.

Főbb feladatai:

  • A zöld technológiákban, de különösen a szén-dioxid felhasználásával kapcsolatos technológiákban való elmélyülés, azok megértése
  • Költség-haszon elemzésekhez szükséges adatok gyűjtése, elemzése, szöveges értékelése
  • Use-casek megismerése és megismertetése a hazai szén-dioxid kibocsátókkal és szakpolitikai szereplőkkel
  • A zöldtechnológia-elfogadás megragadása, felmérése és előmozdítása
  • Jelentések, tanulmányok készítése magyar és angol nyelven

Elvárások:

  • Közgazdász BA vagy MA végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk (szakmai tapasztalat előny)
  • Gyors tanulási képesség és készség
  • Technológiák iránti fogékonyság, az új innovációs eredmények iránti érdeklődés, kíváncsiság
  • MS Office és Excel magabiztosság (SPSS-jártasság előny)
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban felsőfokú szinten (napi munkavégzéshez)
  • Strukturálatlan feladatok megoldására való nyitottság
  • Precizitás, stressz-tűrés, kreativitás
  • Problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi szinten kiemelkedő csapatban
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Önmegvalósítási lehetőség
  • Javaslattételi lehetőség önállóan definiált feladatok elvégzésére
  • Versenyképes juttatás
  • Fiatal lendületes csapat

Munkavégzés helye: Szeged.

Foglalkoztatás típusa: teljes munkaidős munkaviszony; határozott idejű, mely többször hosszabbítható.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát a szucs.petra@szte.hu e-mail címre küldje meg!